Λύγισε η ΑΣΑ στη Βέροια (1-0) - video

Την ήττα με σκορ 1-0 γνώρισε η Αναγέννηση στη Βέροια από την τοπική ομάδα στον αγώνα που έγινε στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της super league 2.

Οι “κιτρινόμαυροι” βρέθηκαν πίσω στο σκορ από πολύ νωρίς και συγκεκριμένα στο 4ο λεπτό με γκολ που σημείωσε ο Γιουκούδης το οποίο ήταν αρκετό τελικά να χαρίσει τη νίκη και τους τρεις βαθμούς στους γηπεδούχους που πήραν “ανάσα” στη μάχη του υποβιβασμού.

Η Αναγέννηση που δεν είχε βαθμολογικό κίνητρο, προσπάθησε, κυνήγησε την ισοφάριση, αλλά δεν κατάφερε μέχρι και το τελευταίο λεπτό να απαντήσει στο γκολ και τελικά η ομάδα της Βέροιας πήρε τη νίκη.

Δείτε στο παρακάτω βίντεο το γκολ αλλά και τις καλύτερες φάσεις καθώς και τις ευκαιρίες που είχε η Αναγέννηση να φθάσει στην ισοφάριση.