Το «πέναλτι - μαρς» υπέρ της ΑΣΑ που «έπνιξε» ο Καδδάς (video)

Η Αναγέννηση έχασε από τον ΠΑΟΚ “Β” με 1-2 στο Δημοτικό Στάδιο, με γκολ που μπήκαν στο τελευταίο δεκάλεπτο!

Απέναντι σε μία ομάδα που δεν έχει κανένα κίνητρο “φυτεύτηκε” στο πρωτάθλημα (όπως και οι άλλες των μεγάλων ΠΑΕ) και φροντίζουν αλλού να “σκίζονται” κι αλλού να είναι πιο χαλαρές!

Ακόμη κι έτσι όμως η ομάδα μας, παρότι εγκλωβίστηκε θα μπορούσε να προηγείται στο σκορ στο ημίχρονο, αν ο διαιτητής Καδδάς από την Αχαϊα δεν “έπνιγε” μια πεναλτάρα που έγινε σε ανατροπή του Ελιβέλντο μέσα στην περιοχή στο 45′

Προκαλούν αποστροφή δυστυχώς με όσα κάνουν στο δημοφιλέστερο των αθλημάτων για να σπρώξουν τους “εκλεκτούς” της παρέας κάθε φορά…

Δείτε σε λίγο το πέναλτι που δεν έδωσε και… χειροκροτήστε όλους όσοι μας διαψεύδουν κάθε φορά ότι έχουμε “ξύσει” τον πάτο!